Zdrowe żywienie

testosteronPROGRAM „TESTOSTERON”

U mężczyzn najwyższe stężenie testosteronu stwierdzane jest około 30-go roku życia. Wraz z wiekiem spada również stężenie całkowitego jak i wolnego testosteronu (niezwiązanego SHBG – globuliną wiążącą hormony płciowe). Poziom testosteronu u młodych mężczyzn, przy nieprawidłowej diecie i niedostatku aktywności fizycznej, może łatwo spaść poniżej normy. Tymczasem to właśnie zmniejszenie stężenia testosteronu prowadzi do rozwoju chorób takich jak: otyłość, cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia gospodarki lipidowej, a w późniejszym wieku osteoporoza. Deficyt testosteronu prowadzi także do zespołu metabolicznego powodującego zaburzenia wielu funkcji organizmu, takich jak: zaburzenia pamięci, trudności w zasypianiu, nadmierna nerwowość, pogorszenie zdolności kojarzenia i koncentracji, uderzenia gorąca, skłonności do depresji, zawroty i bóle głowy, obniżenie siły i masy mięśniowej. Wraz z obniżeniem stężenia testosteronu zwiększa się ilość tłuszczu trzewnego, rozwijają się zaburzenia potencji i procesy neurodegeneracyjne, takie jak choroba Parkinsona i choroba Alzheimera.

Program „TESTOSTERON”

wspomaga leczenie zaburzeń metabolicznych takich jak: nadwaga, otyłość trzewna, choroby układu krążenia, hiperlipidemia, nieprawidłowa tolerancja glukozy, cukrzyca typu 2 oraz depresja, zaburzenia wzwodu i potencji, zaburzenia odżywiania, poprzez połączenie:

ZDROWE ODŻYWIANIE - POSIŁKI DIETETYCZNE

indyk

Na czym polega catering leczniczo-dietetyczny i dla kogo jest przeznaczony?

Co wchodzi w skład cateringu i ile kalorii mają posiłki? 

Jak przygotowywane są posiłki, z jakich produktów oraz jaka jest ich trwałość? 

Jakie rodzaje posiłków można zamawiać?

NOWOŚĆ W OFERCIE!

W CENTRUM EGO MOŻESZ SKOŻYSTAĆ Z MASAŻU WYKONYWANEGO PRZEZ DOŚWIADCZONĄ, WYKWALIFIKOWANĄ MASAŻYSTKĘ

MASAŻ WYKONYWANY JEST METODĄ AUTORSKĄ, DOSTOSOWANĄ INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KAŻDEGO KLIENTA, SKŁADA SIĘ Z MASAŻU LECZNICZEGO PLECÓW POŁĄCZONEGO Z ELEMENTAMI MASAŻU KLASYCZNEGO, MA-URI ORAZ MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ

 

PODSTAWOWE EFEKTY MASAŻU:masaż

  1. ROZLUŹNIA MIĘŚNIE
  2. ROZBIJA/ROZMASOWYWUJE CELULIT
  3. ROZBIJA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

Godzinny masaż – 150 zł – promocyjna cena 120 zł

Terminy – wtorki w godz. 15.00 – 21.00

Proszę umawiać się pod nr tel. 604 338 327 – Pani Bogusia

Masaż wypróbowany i polecany przez dr Annę Lewitt oraz Monikę Sarniak

 

Masaż leczniczy pleców

Polega na rozmasowaniu zbitych i spiętych mięśni pleców. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa są osłabione, wtedy przestaje spełniać on swoją funkcję. Dobrze ułożone mięśnie są rusztowaniem dla naszego kręgosłupa. Masaż pleców ma dobry wpływ nie tylko na kręgosłup, ale często też na bóle migrenowe głowy, drętwienie rąk i nóg, płytki oddech oraz stres który bardzo umiejscawia nam się w mięśniach barków. Najlepsze efekty przynosi seria zabiegów. Po pierwszych zabiegach można odczuwać wzmożony ból, który ustępuje około dwóch dni po masażu.

Masaż klasyczny

Polega na pobudzeniu organizmu, zwiększa przepływ krwi, co oczyszcza organizm z toksyn. Dzięki tej technice następuje ogólne rozluźnienie mięśni i uczucie ciepła. Odczuwamy odprężenie całego ciała, poprawy samopoczucia oraz ogólnej kondycji fizycznej.

Masaż Ma-uri

Jest techniką masażu wywodzącą się z pradawnej Polinezji. Stanowi połączenie wpływania na świadomość, masażu oraz pracy ciałem. Jest to sztuka uzdrawiania, która pozwala na zmniejszenie lub pozbycie się stresu emocjonalnego, duchowego, a przede wszystkim fizycznego. Polinezyjscy pradziadowie uważali, że ta technika lecznicza pozwoli im na głęboką świadomość samych siebie, a zatem życie bez ograniczeń.

Masaż Bańką Chińską

Technika ta doskonale sprawdza się na obrzęki, a także wszelkie choroby, które są wynikiem działania negatywnych warunków atmosferycznych. Ten masaż ma na celu poprawę jędrności skóry, zniwelowanie cellulitu oraz poprawy ogólnej kondycji. Działa skutecznie w masażach estetycznych – modelujących ciało, odchudzających i modelujących – zmniejszających objętość tkanki tłuszczowej. Dzięki tej metodzie skutecznie wpłyniemy na jędrność pośladów czy ud, uzyskując efekt „uniesienia”.