O firmie O nasPartnerzy

MEDIKAR small xxl

 

MEDIKAR to nowoczesna placówka medyczna mieszcząca się na Mokotowie. Przychodnia zapewnia kompleksową, specjalistyczną opiekę  w zakresie diagnozy i rehabilitacji przy leczeniu schorzeń narządu ruchu i układu nerwowego zarówno u dzieci jak i dorosłych. W naszej Przychodni odbywają się ćwiczenia indywidualne i grupowe, ćwiczenia w oparciu o metody neurofizjologiczne, masaże. Dostępny jest również pełen zakres zabiegów fizykoterapeutycznych, wykonywany przy użyciu wysokiej klasy sprzętu medycznego.  Działając od dziesięciu lat na warszawskim rynku zdobyliśmy uznanie wśród tysięcy zadowolonych pacjentów.

MEDIKAR działa pod patronatem i we współpracy ze znaną i renomowaną na Polskim rynku placówką medyczną: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, co zapewnia wysoki poziom wiedzy merytorycznej, stosowanie najnowocześniejszych metod terapii i standardów budowania relacji
z pacjentem. Najwyższy poziom świadczonych usług potwierdza także fakt posiadania nieprzerwanie od 2007 roku certyfikatu ISO we wszystkich istotnych obszarach dla wykonywanego profilu działalności.

Logo Prima

 

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA jest firmą polską założoną w 1997 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne… I od tego momentu nieprzerwanie świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie, codziennie zdobywając coraz więcej zadowolonych Pacjentów.
Dodatkowymi atutami jest lokalizacja w Centrum Warszawy - mieści się przy Pl. Zawiszy.
Misją Zespołu Przechodni Specjalistycznych PRIMA jest dbanie o jak najlepszy stan zdrowia Pacjentów
i profesjonalna obsługa w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym, wykwalifikowany personel pielęgniarski i techników medycznych.
W codziennej pracy kierują się mottem: zaufanie i bardzo dobra relacja, między Pacjentem a lekarzem jest podstawowym czynnikiem skutecznego leczenia.

 

Alab Laboratoria  ALAB Laboratoria Sp. z o.o.

  W ofercie usług diagnostycznych firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o. znajdują się wszystkie podstawowe badania oraz bardzo szeroki panel parametrów      specjalistycznych.Oferuje ona swoim pacjentom ponad 1000 badań, zapewniając kompleksowe świadczenia w zakresie profilaktyki zdrowotnej, diagnozowania  choroby i monitorowania procesu leczenia. Wykonuje badania podstawowe w zakresie hematologii, koagulologii, analityki ogólnej z parazytologią, biochemii klinicznej, serologii grup krwi, mikrobiologii z mykologią, diagnostyki prątka gruźlicy; Badania specjalistyczne w zakresie rozszerzonym z immunochemii, autoimmunologii, białek specyficznych, diagnostyki zakażeń i analiz hormonalnych, markerów nowotworowych, patomorfologii i cytologii oraz genetyki molekularnej zakażeń i leczenia bezpłodności.Dąży do wiarygodnej diagnostyki i zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług

VIN-KON Potęga Tradycji

VIN-KON Potęga Tradycji

Firma VIN-KON S.A. od ponad 20 lat zajmuje się przetwórstwem owocowo-warzywnym. Głównym produktem są zagęszczone soki owocowe i warzywne (m.in. z aronii, jabłka, czerwonego buraka) oraz tradycyjne wina owocowe (z aronii, dzikiej róży, czarnej porzeczki, śliwki i inne) znane pod nazwą „Potęga Tradycji). Firma współpracuje z Akademią Medyczną w Warszawie, której badania wykazały dużą zdolność wymiatania wolnych rodników, które są przyczyną starzenia się organizmu, przez wino aroniowe, wiśniowe i z czarnej porzeczki.

Firma VIN-KON zapewnia wsparcie w postaci soku z aronii, jaki bezpłatnie przez dwa miesiące otrzymują moi pacjenci z programu "Skuteczne Odchudzanie z Aronią". W tym miejscu chcę serdecznie za to podziękować zarządowi firmy VIN-KON.

Lux Med

LUX MED – Program Zdrowie Piękno Harmonia

Grupa LUX MED to największa firma medyczna w Polsce. Jej oferta kierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Opieka medyczna świadczona jest w 143 placówkach. Grupa ma pięć szpitali, prowadzi również działalność ubezpieczeniową - LUX MED Ubezpieczenia. W ramach Grupy LUX MED działają także spółki: LUX MED Diagnostyka, Tabita, Endoterapia i MegaMed. Endoterapia świadczy wysokospecjalistyczne usługi endoskopowe, a MegaMed opiekę ambulatoryjną i chirurgię jednego dnia. Tabita to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji. Grupa LUX MED jest częścią międzynarodowej grupy Bupa, która świadczy opiekę medyczną i oferuje ubezpieczenia zdrowotne. Więcej informacji o Grupie LUX MED można znaleźć na www.luxmed.pl.

 
Klub Kwadratowych Grubasów

4 Fat Club

Klub Kwadratowych Grubasów 4Fat jest to klub dla wszystkich, którzy nadwadze i otyłości pragną powiedzieć STOP. Życie klubowiczów skupia się wokół zajęć ruchowych, diety oraz wspólnych spotkań. Przynależnosć upoważnia do szeregu zniżek w różnych placówkach związanych z odchudzaniem na terenie całej Warszawy, a także daje możliwość korzystania z darmowych zajęć i porad specjalistów.

Centrum EGO jest jednym z głównych partnerów 4Fat Club.

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Dr n. med. Anna Lewitt 9 marca 2010 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym gdzie prowadziła badania naukowe od 2006 roku. Ponadto jest opiekunem Koła Naukowego przy Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa, którego działalność wznowiła w momenie rozpoczęscia studiów doktorskich na I Wydziale Lekarskim uwczesnej Akademii Medycznej. Anna Lewitt prowadziła również wykłady z zakrestu dietetyki dla studentów I roku Pielęgniarstwa na Wydziale Nauki o Zdrowiu.

W przyszłości dr n. med. Anna Lewitt planuje rozpocząć hailitację na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

EFWF

Europejskie Forum Właścicielek Firm

Misją Europejskiego Forum Właścicielek Firm jest zbudowanie kobiecego środowiska będącego wzorcem etycznym i biznesowym dla przyszłych pokoleń. Celem Stowarzyszenia jest: pomoc w rozwoju firm, których właścicielkami są kobiety; budowa prestiżu środowiska właścicielek firm; ochrona praw kobiet; promowanie Kobiet Wybitnych; udzielanie pomocy kobietom; stworzenie bezpieczeństwa zawodowego kobiet; wymiana doświadczeń i pomoc w dostosowaniu firm do wymogów UE.

Dr n. med. Anna Lewitt jest prezesem Rady Medycznej Europejskiego Forum Właścicielek Firm.

Piramida Zdrowia i Urody Hotel Spa & Wellness

Serdecznie zapraszamy do jednego z najbardziej wyjątkowych obiektów hotelowych w Polsce, który dzięki konstrukcji w kształcie piramidy i położeniu pozwala skupić w swym wnętrzu pozytywnie oddziaływającą na naszych Gości energię. Poprzez usytuowanie Piramidy na emanującym energią czakramie (miejscu szczególnie silnego pozytywnego oddziaływania ziemi), odwiedzający poddawani są stałej energetyzacji poprzez oddziaływanie geoenergii i dobrych piramidalnych mocy.

Nanny Express

Nanny Express

Od 2004 roku Nanny Express umożliwia klientom w Polsce i w Europie korzystanie z usług najlepszych polskich niań. Zatrudnia nianie świadczące usługi najwyższej jakości, które wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Państwa rodziny. Nanny Express zapewnia dzieciom doskonałą opiekę i naukę. Dzięki unikalnej koncepcji, Nanny Express świadczy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Współpraca powstała z myślą o Paniach, które chciałyby ćwiczyć i kształtować swoją sylwetkę w Centrum Ego, a nie mają z kim zostawić swoich pociech na czas treningu.