DietetykDietetykaKonsultacja w przychodni Medikar

logo EGO RGB 150 MEDIKAR small xxl

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że od stycznia 2016 podjęliśmy współpracę z przychodnią Medikar, dzięki czemu na konsultacje zdr n. med. Anny Lewitt można również umawiać się w tej przychodni, odbywają się one w poniedziałki od godz. 17.00.

Kompleksowa konsultacja dietetyczna w Medikar we współpracy z Centrum Medycznym Treningu Osobistego® i Dietetyki Ego dr n. med. Anny Lewitt

Właściwie skomponowana dieta, uwzględniająca zapotrzebowanie organizmu na niezbędne składniki pokarmowe, to podstawa zdrowia. Zbilansowana dieta jest niezbędna nie tylko do utrzymania prawidłowej masy ciała, ale przede wszystkim dla zachowania zdrowia w prewencji i leczeniu wielu chorób takich jak:

– nadwaga i otyłość

– stany po przebytych chorobach narządów ruchu, urazach i operacjach

– choroby układu krążenia (nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, choroby serca)

– cukrzyca

– nowotwory

– anoreksja i bulimia

– stany przewlekłego zmęczenia fizycznego i psychicznego

Kompleksowa konsultacja dietetyczna jest pierwszym krokiem dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, czuć się i wyglądać dobrze we własnej skórze.

Na kompleksową konsultację składają się dwie wizyty:

Anna LewittProfesjonalna konsultacja z dr n. med. Anną Lewitt – dietetykiem. Podczas wizyty przeprowadzany jest wywiad żywieniowy, dokonywane są pomiary antropometryczne (mierzenie podstawowych obwodów ciała), wystawiane jest skierowanie na odpowiednie badania krwi.
Podczas drugiej wizyty zostają omówione wyniki badań oraz zasady zbilansowanej diety dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta. Przeprowadzone zostaje również badanie składu ciała, które może być wstępem do dwumiesięcznego Autorskiego Programu „Skuteczne Odchudzanie”.
Program kontrolowanej diety i nadzorowanego wysiłku fizycznego w kierunku zmiany składu ciała „Skuteczne Odchudzanie”

Autorski dwumiesięczny program oparty na wieloletnich badaniach i pracy doktorskiej dr n. med. Anny Lewitt obronionej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Program składa się z :

– 60 całodziennych zestawów posiłków ( 5 zbilansowanych i dobranych do indywidualnych potrzeb posiłków).

– Konsultacji kontrolnych, podczas których przeprowadzane jest badanie składu ciała, kontrolowane są wyniki badań oraz następuje modyfikacja diety).

– Ćwiczenia cardio pod okiem Trenera Osobistego®.

Efekty:

* redukcja masy ciała

* korzystna zmiana składu ciała – redukcja tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej rozbudowie/odbudowie tkanki mięśniowej

* pobudzenie metabolizmu

* wyleczenie z niedożywienia

* trwała zmiana zwyczajów żywieniowych

* wspomaganie rehabilitacji leczniczej oraz rekonwalescencji po rehabilitacji

* wspieranie terapii zaburzeń takich jak: anoreksja, bulimia, ortoreksja

* unormowanie poziomu stężenia: cukru, cholesterolu, trójglicerydów we krwi oraz ciśnienia tętniczego

MEDIKAR small xxlMEDIKAR to nowoczesna placówka medyczna mieszcząca się na Mokotowie. Przychodnia zapewnia kompleksową, specjalistyczną opiekę w zakresie diagnozy i rehabilitacji przy leczeniu schorzeń narządu ruchu i układu nerwowego zarówno u dzieci jak i dorosłych. W naszej Przychodni odbywają się ćwiczenia indywidualne i grupowe, ćwiczenia w oparciu o metody neurofizjologiczne, masaże. Dostępny jest również pełen zakres zabiegów fizykoterapeutycznych, wykonywany przy użyciu wysokiej klasy sprzętu medycznego. Działając od dziesięciu lat na warszawskim rynku zdobyliśmy uznanie wśród tysięcy zadowolonych pacjentów.

MEDIKAR działa pod patronatem i we współpracy ze znaną i renomowaną na Polskim rynku placówką medyczną: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, co zapewnia wysoki poziom wiedzy merytorycznej, stosowanie najnowocześniejszych metod terapii i standardów budowania relacji
z pacjentem. Najwyższy poziom świadczonych usług potwierdza także fakt posiadania nieprzerwanie od 2007 roku certyfikatu ISO we wszystkich istotnych obszarach dla wykonywanego profilu działalności.